uitslagen db9 kids editie

Op deze pagina staan de uitslagen van de db9 kids editie competities, de meest recente staat altijd bovenaan.

Scores db9 22 september 2018 - Jeugd B

PosNaamM/VTopsPogingenZonesPogingen
1Victor BronkhorstM13201416
2Gib GoudappelM13261423
3Kamiel AriensM11161417
4ReneeV813912
5Ileen RouwenhorstV6101014

Scores db9 22 september 2018 - Jeugd C

PosNaamM/VTopsPogingenZonePogingen 
1Jouke VisserM14251418
2NoorV13181415
3Zoe GoosensV13181417
4Luthi AntoninM13231423
5NelsonM13391424
6Evy LoefV13391323
7Jip MolenaarM12201418
8Sjors BonM12221421
9Iker van RaaijM11151217
10JannaV791012

Scores db9 22 september 2018 - Jeugd D

PosNaamM/VTopsPogingenZonePogingen
1BibiV12191216
2JadenV9171214
3LianneV91799
4LarsM8261127
5TimonM7151119
6TylerM7101012
7ConnorM7161017
8MilouV413514
9JappeM21035

Scores db9 22 september 2018 - Jeugd E

PosNaamM/VTopsPogingenZonePogingen
1Louk v/d BoschM615818
2ElineV413832
3AniekV415720

Scores db9-kids 10 februari 2018 Jeugd B

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Gib Goudappelm14271420
2Lisa Klemv14271424
3Lies van Raaijv13141419
4Nore Pellensv13181418
5Youri van der Stapm11211217
6Sanne Gijsselmanv8111216
7Kamiel Ariensm8171012
8Yannick Heijnsm514612
9Renée Langenhuizenv45614
10Jorism411613
11Tobias de Bildtm27616

Scores db9-kids 10 februari 2018 Jeugd C

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen 
1Jitse RemesM13251424
2Noor Wittev12381331
3Sjorsm91558
4Iker van Raaijm8101113
5Zoe Goossensv8201019
6Jip Molenaarm66917
7Janna Ariensv61367
8Evy Loefv615915
9Silvijn PruijsM3937
10Nelson Pattiwaelm211619

Scores db9-kids 10 februari 2018 Jeugd D

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Bibi Hamersv5101019
2Lianne Briairev514825
3Tyler Brandtm4959
4Jaden Tjonv3458
5Timon Loefm1147
6Jan de Munckm1135
7Connor Brandtm1213
8Lars van Oortm15310
9Jasper Woertmanm0024
10Milou van Oortv0013
11Mara van der Stapv0014

Scores db9-kids 10 februari 2018 jeugd E

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Aniek Loefv0049
2Eline Briairev00316
3Tijn Mantesm0011

Scores db9-kids 2 december 2017 jeugd B

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Abel MensinkM13171314
2Lies van RaaijV13251420
3Pien MooijV12191215
4Gib GoudappelM11311315

Scores db9-kids 2 december 2017 jeugd C

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen 
1Remes JitseM14141414
2Nore PellensV14151414
3Evy LoefV10191115
4Jip MolenaarM9101216
5Kamiel AriensM9101112
6Iker van RaaijM9151016
7Youri van der StapM9231420
8Yannick HeynsM881113
9Ileen RouwenhorstV813910
10Renée LangenhuizenV612811

Scores db9-kids 2 december 2017 jeugd D

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Janna AriensV891013
2MennoM818911
3Lianne BriaireV78814
4SaskiaV712810
5TimonM510915
6SiljeV46512

Scores db9-kids 2 december 2017 jeugd E

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1EmmaV77816
2TylerM61089
3YaraV41068
4TijnM412611
5Eline BriaireV1147
6HiddeM0047
7MaraV0038

Scores db9-kids 23 september 2017 jeugd B

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Abel Mensinkm14221419
2Lies van Raaijv9161214
3Gib Goudappelm781114
4Maartje Wilminkv7101013
5Debby Bogaardv611812
6Jonathan Meulemanm36618
7Brecht van den Heuvelv0028

Scores db9-kids 23 september 2017 jeugd C

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Ferbe Verburgm11161422
2Lisav10171217
3Jip Molenaarm9131113
4Kamiel Ariënsm91510`13
5Iker van Raaijm821917
6Sanne Gijselmanv7101014
7Youri van der Stapm711811
8Evy Loefv6101013
9Tobias Ottenm6111020
10Puck van der Moolenv61289
11Jon de Meenckm516723
12Yannick Heijnsm4489
13Casper Goreesterm24511
14Fiepv1326
15Mike van Embdenm1527
16Silke van de Wardtv0014

Scores db9-kids 23 september 2017 jeugd D

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Jouke Visserm12341427
2Sjorsm881225
3Bibi Hamersv7161017
4Janna Ariensv618714
5Jaden Tjonv47512
6Lianne Briairev36611
7Jasper van de Moolenm31049
8Timon Loeffm25612
9Siljev0039
10Zeli Ibisv0024
11Pieterm0013
12Laurav0000

Scores db9-kids 23 september 2017 jeugd E

PosNaamM/VTopsPogingenBonusPogingen
1Koen van Abswoudem313624
2Connorm23512
3Yarav1124
4Tylerm1347
5Jasper Moilandm1515
6Eline Briairev0019
7Aniek Loeffv0000
8Tijn Mantesm0000

Scores db9 kids 13 mei 2017 Jeugd A

PosNaamM/VTopsZonesScore
1EljaV61072

Scores db9 kids 13 mei 2017 Jeugd B

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Lies van RaaijV1112131
2Hidde BakkerM1113130
3Gib GoudappelM91295
4Maartje WilminkV71186
5PascalM41157

Scores db9 kids 13 mei 2017 jeugd C

PosNaamM/VTopsZonesScore
1JipM1012120
2IkerM1010108
3Youri van der StapM8986
4Kamiel AriensM8882
5Yannick HeijnsM71082
6TobiasM61076
7Puck van der MoolenV7975
8Evy LoefV6873
9Ileen RouwenhorstV6772
10Jos de MunckM4648

Scores db9 kids 13 mei 2017 jeugd D

PosNaamM/VTopsZonesScore
1SjorsM81198
2Bibi HamersV91197
3SaskiaV5650
4LianneV4547
5MariaV4546
6MennoM4444
7TimonM3742

Scores db9 kids 13 mei 2017 jeugd E

PosNaamM/VTopsZonesScore
1EmmaV6765
2ConnorM5656
3YaraV3535
4Louk vd BoschM3435
5Tijn MantesM1314
6Eline BriaireV1212
7AniekV1210
8EstherV0510
9JasperM125
10MaraV024

Scores db9 kids 1 april 2017 Jeugd B

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Lies van Raaijv1214139
2Gib Goudappelm1113122
3Pascal de Witm81081
4Maartje Wilminkv8873
5Debby Bogaardv5864

Scores db9 kids 1 april 2017 Jeugd C

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Jip Molenaarm1011101
2Kamiel Ariënsm8988
3Yannick Heijnsm7877
4Evy Loefv6871
5Iker van Raaijm5861
6Tobias Ottenm6660
7Youri van der Stapm5647
8Ileen Rouwenhorstv2530

Scores db9 kids 1 april 2017 Jeugd D

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Janna Ariënsv5753
2Lianne Briarev5549
3Nelson Pattiwaelm2315
4Timon Loefm1712
5Pieter Smitm128
6Raaf vd Kuinderm022

Scores db9 kids 1 april 2017 Jeugd E

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Connor Brandtm3528
2Ella Adgeertv0510
3Tijn Mantesm012
4Siem Huisjesm012
5Louk vd Boschm012
6Eline Briairev000

Scores db9 kids 3 december 2016 Jeugd B

PosNaamM/VTopsZonesScore
1TychoM1313138
2Thomas VlugM7774
3Paul HoubrechtsM2730
4DebbyV2630
5Elja LeijenhorstV2530
6Myrthe BuntV1520

Scores db9 kids 3 december 2016 Jeugd C

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Lies van RaaijV81292
2Gib GoudappelM71084
3Kamiel AriensM61068
4Puck van der MolenV3634
5YouriM2530
6YannickM2625
7Ileen RouwenhorstV1622
8FeliceV2321
9FiepV036

Scores db9 kids 3 december 2016 Jeugd D

PosNaamM/VTopsZonesScore
1Jitse RemesM1011115
2FerbeM811100
3JipM4750
4IkerM4746
5LizV3638
6IngeV1620
7Evy LoefV1520
8Janna AriensV1418
9TomM1416
10Noah de GrootV1316
11Sophie de GrootV1316
12Sara SlootwegV048
13Damian SloosM024
14FionaV012
14Silke van der WardtV012
14NelsonM012
14SiljeV012
18LauraV000

Scores db9 kids 3 december 2016 Jeugd E

PosNaamM/VTopsZonesScore
1TylerM1518
1ConnorM1418
2LianneV1312
3Jasper v/d MoolenM036
3Pieter SmitM036
5Eline BriaireV024
5FlorisM024
7ThomasM012
8Anouck de GrootV000
8FemkeV000

Scores db9 kids 24 september 2016 - Jeugd C

PosNaamM/VTopsZonesScore
1PaulM1113125
2LiesV91192
3KamielM6868
4GibM6964
5YannickM3838
6IleenV048

Scores db9 kids 24 september 2016 Jeugd D

PosNaamM/VTopsZonesScore
1TobiasM1013102
2IkerM7976
3JipM6760
4EvyV3533
5MariaV1316
6JannaV048
7SeppM036
8SiljeV024

Scores db9 kids 24 september 2016 Jeugd E

PosNaamM/VTopsZonesScore
1ConnerM1314
2LianneV149
3PeterM036
4TylerM036
5TimonM012
6YaraV012
7ElineV012