Activiteiten in juni, bij DB en bij onze buren

De zomer is in aantocht. De zonnecollectoren op het dak van het Kabeldistrict stellen ons in staat om nog iets groener te ondernemen, een mooie investering voor de komende 10 jaar! Zover vooruit kunnen we nog niet kijken tav leuke evenementen, maar op korte termijn hebben we er dus wel een aantal voor je.

Op zaterdagavond 7 juni stellen we onze hal ter beschikking aan het Delft Fringe Festival. Twee dansgezelschappen verzorgen elk 2 voorstellingen bij ons, supervet! Je vindt alle informatie op de site van Fringe, waar je ook de kaarten kunt aanschaffen.

Op vrijdag 20 juni is het weer tijd voor een db9. Net zoals de vorige edities hoef je geen 8a boulderaar te zijn om mee te kunnen doen. Als je al n beetje lekker in mint kunt boulderen, dan heb je al een topavond. Denk je dat je techniek nog niet voldoende is om mee te kunnen doen? Meld je dan aan voor de Bleau Techniek cursus die in september start zodat je jezelf het db9-plezier niet langer hoeft te ontzeggen. De volgende editie staat gepland op vrijdag 31 oktober, Halloween, inclusief “best costume”-wedstrijd.

Zaterdag 21 juni is het tijd voor de 4e editie van de DB Pubquiz. Houd de infoborden in de hal in de gaten want de inschrijving hiervoor opent binnenkort. Er is ruimte voor 10 teams, minimale teamgrootte is 2p en de maximale teamgrootte is 4p. Mochten er zich 2 teams aanmelden met een max van 3p, dan kunnen we een 11e team toelaten. Onze hosts Raoul & Amy leggen op dit moment de laatste hand aan de vragen, terwijl Jolanda menu-opties bekijkt voor de snackplatter.

Achter de schermen wordt dus druk gewerkt aan allerlei leuke activiteiten. Na de zomer vieren we ons 14 jarig bestaan, er zullen in het feestweekend van 20 & 21 september verschillende speciale aanbiedingen zijn. Op naar de 25 jaar!

En in het Kabeldistrict is nog veel meer gaande.  Zo is er op zondag 22 juni weer een Vintage District, vanaf 11u tot 17u. Je leest er meer over op de speciale site.
En minder ver in de toekomst: op zaterdag 31 mei vieren onze buren, stadsbrouwerij De Koperen Kat, hun 14e jaarfeest. Dat betekent dat het parkeerterrein wat voller is en dat er een alternatieve ingang is voor zowel fietsers als auto-parkeerders. Kom je met het OV, dan kun je via het terrein van Podium Hal 015 en Sol ons door de blauwe deur naast het gesloten rolluik bereiken.
We zullen samen met De Koperen Kat zorgen voor duidelijke bewegwijzering zodat je ons vanaf het parkeerterrein met slechts een korte omleiding bereikt. Onderweg, lopend of fietsend door het complex, kom je overigens langs geweldige graffiti-art.

Tot slot, maar zeker niet het minst belangrijk: op donderdag 5 juni wordt de Expositie Strandbeesten Mortuarium officieel geopend. Iedere donderdag is deze expositie gratis te bezoeken van 13u tot 21u. Je leest hier alles over de expositie.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.